خريد بک لينک
خريد سکه ساکر
home theater in Los Angeles
فلنج
تحقیقات دانشجویی
<-BloTitle->
<-BloText->

نمونه سوالات آزمون استخدامی اموزش و پرورش تفکیک رسته شغلی مشترک همه شغل ها

نمونه سوالات آزمون استخدامی اموزش و پرورش تفکیک رسته شغلی مشترک همه شغل ها

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی  اموزش و پرورش تفکیک رسته شغلی مشترک همه شغل ها

نمونه سوالات آزمون استخدامی  اموزش و پرورش تفکیک رسته شغلی مشترک همه شغل ها
نمونه سوالات آزمون استخدامی  اموزش و پرورش تفکیک رسته شغلی آموزگار دوره ابتدایی
نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش رسته شغلی  IT شبکه
نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش رسته شغلی  کامپیوتر رایانه
نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی با پاسخ
نمونه سوالات
دسته بندی آزمون استخدامی
فرمت فایل pdf
حجم فایل 239 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 15

نمونه سوالات آزمون استخدامی  اموزش و پرورش تفکیک رسته شغلی مشترک همه شغل ها

 

این مجموعه و پکیج شامل مهم ترین پر کاربردترین و پرتکرارترین نمونه سوالات آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی و آموزش و پرورش مربوط به این رسته شغلی میباشند و نقش بسیار مهمی در نتیجه نهایی دارند لذا مستقیما و اکیدا پیشنهاد تهیه و مطالعه این پکیج را به شما داوطلبان عزیز که حتما قصد قبولی آزمون را دارید می نمایم و اکیدا تاکید دارم که این مجموعه فوق العاده شگفت انگیز را از کف ندهید همین حالا اقدام نمایید آره الان لحظه بعدی باورکن که از رقیبت کلی عقب افتادی...

دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی  اموزش و پرورش تفکیک رسته شغلی مشترک همه شغل ها


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
نمونه سوالات آزمون استخدامی اموزش و پرورش تفکیک رسته شغلی مشترک همه شغل ها ,

تاريخ : 6 آبان 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : مهدی | بازدید : <-PostHit->
مقاله آتشفشان ها

مقاله آتشفشان ها

دانلود مقاله آتشفشان ها

مقاله آتشفشان ها
دسته بندی پژوهش
فرمت فایل doc
حجم فایل 28 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 24

قسمتهایی از متن:

داستان آتشفشان

قدرت و ماهیّت غیر غابل پیش بینیِ آتشفشان، آن را به نیرویی طبیعی تبدیل می کند که بسیار خطرناک، ولی در عین حال ، زیبا وتماشایی است . سوراخی در پوسته ی سیّاره است که سنگِ مذاب، گدازه (لاوا)، خاکستر وگاز از آن به بیرون فوران می کند.

   در سپتامبر ۱۹۹۴ میلادی، دو آتشفشان در گینه ی نو فعّال شدند. ابرهای متراکم خاکستر و گدازه ی سرخ به هوا برخاستند. مناظرِ اطراف از سبز به خاکستری تغییر رنگ دادند؛ زیرا خاکستر روی جنگل، مزارع، دهکده ها و شهر ها را پوشاند.

  این دو آتشفشان، « ولکان» و «تاروِروِر» نامیده می شوند و درون جزیره ای واقع در در جنوب غربیِ اقیانوس آرام قرار گرفته اند. در این نقطه ی جهان، هر سال حدّاقل یک آتشفشان فوران می کند. بعضی از ویران کننده ترین فوران هایی که ثبت شده اند، مربوط به این ناحیه بوده اند. «تاملورا» و «کراکاتوآ» ازقوی ترین آتشفشان های منطقه هستند.

در سال۱۸۱۵ میلادی، آتشفشان «تامبورا» به طور ناگهانی فوران کرد و بخش عمده ای از مخروط آن منفجر شد و از بین رفت. حدود000/10 انسان جان خود را در جریان فوران از دست دادند و000/80 نیز قربانیِ امواجِ سهمگینی شدند که پس از فوران به وجود آمدند و سواحل جزایر مسکونی اطراف را در هم کوبیدند. در سال1883 نیز آتشفشان «کراکاتوآ» فوران کرد و همان اثرات را بر جای گذاشت. آتشفشان های زیادی باهمان شدّت «تامبورا» و «کراکاتوآ» فوران كرده اند،امّا هیچ کدام قدرت و میزان تلفات آن دو را نداشتند. ...

....

خطوط آتشفشان ها:

آتشفشان ها در نقاط مختلف زمین پراكنده نیستند. نقاط آتشفشانی جهان، الگوهای مشخّصی دارند. در تصویر بالا به وضوح می بینید كه آتشفشان ها در امتداد خطوطی قرار گرفته اند. بعضی از این خطوط هزاران كیلومتر امتداد می یابند و بعضی نیز به محلّ بر خورد قارّهو اقیانوس نزدیك هستند. در مرز برخوردِ آمریكای جنوبی و اقیانوس آرام، آتشفشان هایی دیده می شوند. در محلّ برخورد اقیانوس آرام و جزایر و خط ساحلی آسیا نیز آتشفشان هایی وجود دارند.

تعدادی از خطوط آتشفشانی نیز در وسط اقیانوس قرار گرفته اند. ایسلند، واقع در وسط اقیانوس آرام، دارای چند آتشفشان است. خطّ این آتشفشان ها به صورت جزایر آتشفشانیِ كوچك در اقیانوس امتداد می یابد كه تعدادی از آب بیرون زده اند و تعدادی هم زیر سطح آب قرار دارند و دیده نمی شوند.

در جزایر هاوایی، واقع در وسط اقیانوس آرام، گروهی غیر عادی از آتشفشان ها دیده می شوند كه به نظر نمی رسد قسمتی از یك خطّ آتشفشانی طولانی تر باشند.

مخروط های آتشفشان ها، به صورت دایره های نامنظم و جدا از هم در امتداد یك خط دیده می شوند. اقیانوس آرام آن قدر آتشفشان دارد كه معمولاً آن را حلقه آتشِ آرام مینامند.

در اكتبر1994 میلادی، یكی از آتشفشان های ‹‹حلقه ی آتش›› فوران كرد و ابرهایی از غبار را تا ارتفاع 20000 متری اتمسفر بالا فرستاد. این آتشفشان كه ‹‹كلیو چفسكی›› نامیده می شود، درون شبه جزیره ی ‹‹كامچاتكا›› در روسیه قرار دارد. به هواپیماها اخطار داده شد كه نزدیك این ابر نروند، زیرا غبار می توانست موتورهایشان را از كار بیندازد. ...

دانلود مقاله آتشفشان ها


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
مقاله آتشفشان ها ,

تاريخ : 6 آبان 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : مهدی | بازدید : <-PostHit->
مقاله آلودگی هوا و طبیعت، آلاینده ها و اثرات آنها

مقاله آلودگی هوا و طبیعت، آلاینده ها و اثرات آنها

دانلود مقاله آلودگی هوا و طبیعت، آلاینده ها و اثرات آنها

مقاله آلودگی هوا و طبیعت، آلاینده ها و اثرات آنها
دسته بندی پژوهش
فرمت فایل doc
حجم فایل 411 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 63

مقاله آلودگی هوا و آلاینده و اثرات آنها

قسمتهایی از متن:

آلودگی هوا

آلودگی هوا عبارت است از حضور مواد نامطلوب در هوا به مقداری که بتواند اثرات مضر ایجاد کند. اگر چه در حالت عادی تنها به اثرات سوء وارد بر انسان توجه می شود، اما این تعریف، آلودگی هوا را تنها به این اثرات محدود نمی نماید. مواد نامطلوب می توانند، بر انسان و گیاه، مواد و اشیاء یا محیط زیست جهانی تأثیر گذاشته و یا با مه آلود کردن هوا وایجاد بوهای نامطلوب مناظره جلوه های نامناسب ایجاد نمایند. بسیاری از این مواد مضر از طریق  مناسبی که در حال حاضر تحت کنترل انسان نمی باشد، وارد اتمسفر می شوند، در عین حال در اکثر مناطق با تراکم جمعیت زیاد، خصوصاً کشورهای صنعتی، منشاء اصلی این آلاینده ها فعالیت های انسانی می باشد. بطوریکه امروزه شدت آلودگی در سطح جهانی به حدی رسیده است، که بالقوه می تواند برای زمین بحرانی باشد. حوادث ناگوار ناشی از آلودگی هوا مانند حادثه لندن که باعث مرگ بیش از 4000 نفر در سال 1952 در شهر لندن در اثر مه دود فتوشیمیایی، گرم شدن کره زمین، تخریب لایه ازن،  ریزش باران های اسیدی، تغییرات شدید اقلیمی و بسیاری از عوارض دیگر، نتیجه ورود آلودگی ها به اتمسفر می باشد. که حیات موجودات را بیش از پیش مورد تهدید قرار می دهد. لذا بایستی، نسبت به کاهش و کنترل آلاینده های تصمیمات جدی تر و عملی تر اتخاذ گردد. ...

...

یکی  از عوامل مهم در پخش و  انتقال آلوده کننده، باد می باشد. درجه پراکندگی مواد به جریانهای افقی و عمودی باد بستگی دارد. حرکت افقی هوا باد و حرکت عمودی آن، جریان هوا نامیده می شود.  میزان انتشار و انتقال هوای آلوده به سرعت مستقیم و قدرت باد وابسته است. بادهای آرام قدرت انتشار ناچیز و بادهای قوی قدرت انتشار زیاد دارند. معمولاً باد در سرعت های بیش از 30 کیلومتر در ساعت در انتقال و انتشار آلودگی ها مؤثر است. بادهای شدید تر تأثیر بسیار بیشتری در پخش آلودگی خواهند داشت.

جریاهای عمودی باد در تصفیه هوا اهمیت بیشتری دارند، زیرا از طریق بالابردن آلاینده ها سبب دور شدن آنها از سطح زمین شده و از طرف دیگر چون سرعت جریان افقی باد در طبقات بالای جو بیشتر است، بنابراین انتقال آلودگی ها به قسمت های فوقانی سبب پراکندگی بهترآنها می شود.

 در مناطق کم فشار بعلت صعودی بودن جریانهای هوا، هوای پاک جایگزین هوای آلوده می شود. بنابراین تهویه طبیعی رخ میدهد. اما در مناطق پرفشار بعلت نزولی بودن جریانهای هوا، مواد آلاینده به حالت رکود در محیط مانده و قادر به صعود نیستند. در نتیجه توقف یک سیستم با فشار زیاد برای مدت چند روز در یک منطقه سبب تشدید آلودگی خواهد شد.

 ریزش های جوی نظیر باران و برف نیز از پدیده های مهم و مؤثر در شستشوی هوا محسوب می شوند که قادر ند مواد آلوده کننده را به همراه خود به سطح زمین بیاورند. از دیگر عوامل جوی مؤثر در آلودگی هوا می توان به مه اشاره کرد. وقتی در منطقه ای رطوبت نسبی بالا رود ذرات آلاینده بعنوان هسته های تراکم، ذرات آب را به دور خود جمع کرده و تولید مه آلوده می نمایند. در بسیاری از حوادث آلودگی هوا مه به عنوان یک عامل تشدید کننده نقش داشته است.

 الف) گرمایش زمین(Global warming ):

گرم شدن زمین ناشی از پدیده اثر گلخانه ای(Green house effect ) می باشد. گرم شدن کره زمین بدلیل ظرفیت زیاد برخی از گازهای پایدار مثل ی اکسیدکربن، فریون ها، هالوژن ها، متان، ازن تروپوسفری ، کلروفروئوروکربن ها، اکسید نیتروس() و غیره در جذب حرارت است. عوامل مذکور بیشتر اشعه خورشید را بدون مزاحمت عبور داده ولی تشعشعات منعکس شده از سطح زمین را که اشعه مادون قرمز می باشد. جذب و مجدداً منعکس می نمایند. همین امر سبب افزایش حرارت کره زمین می شد. دی اکسیدکربن 57 درصد، کلروفلوئوروکربن25 درصد، متان 12 درصد و اکسید نیتروس 6 درصد توزیع گازهای گلخانه ای را به خود اختصاص داده اند. اما از نظر پتانسیل گرمایش، این عوامل به ترتیب عبارتند از: کلروفلوئوروکربنها،اکسیدنیتروس، متان ودی اکسید کربن. اما از نظر کمی وغلظت اتمسفری بیشتر نقش در گرمایش زمین به دی اکسید کربن مربوط می شود.  گرم شدن کره زمین به ذوب شدن یخ ها، در قطبین، بالا آمدن سطح آب دریاها تغییرات آب وهوایی و غیره منجر خواهند شد.(شکل 4-3)

دانلود مقاله آلودگی هوا و طبیعت، آلاینده ها و اثرات آنها


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
مقاله آلودگی هوا و طبیعت، آلاینده ها و اثرات آنها ,

تاريخ : 6 آبان 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : مهدی | بازدید : <-PostHit->
مقاله بیابان و کویر (تپه ها، لوت، دشت خور)

مقاله بیابان و کویر (تپه ها، لوت، دشت خور)

دانلود مقاله بیابان و کویر (تپه ها، لوت، دشت خور)

مقاله بیابان و کویر (تپه ها، لوت، دشت خور)
دسته بندی پژوهش
فرمت فایل doc
حجم فایل 51 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 30

فهرست :

مقدمه.....................................................1

مشخصات بیابان از نظر آب و هوا......................2

جانوران و سازگاری آنها به خشکی..................3

گیاهان و سازگاری آنها به خشکی..................3

خاک بیابان.............................................4

اقلیمهای بیابانی.......................................4

علل ایجاد بیابانها......................................5

فشار زیاد جنب حاره‌ای...............................5

جریانهای آب سرد ساحلی اقیانوسها...............6

بیابان ها در کجا شکل می گیرند؟....................7

انواع تپه ها...............................................7

دشت خور ، بیابان گرماب.............................11

کویر لوت .................................................16

منبع .....................................................23

 ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: قسمتهایی از متن:

بیابان

مقدمه :

تمامی اکوسیستمهای کره زمین روی هم زیست کره را تشکیل می‌دهند و بخش فیزیکی این بزرگترین واحد اکولوژیک ، محیط زیست کره زمین است. این بخش فیزیکی خود از سه قسمت به هم پیوسته تشکیل شده است: قسمت آب یا آب کره ، قسمت خشکی یا سنگ کره و قسمت گازی یا هوا کره. از آنجا که تعداد اندکی از گونه‌ها می‌توانند بطور همیشگی در هوا بمانند، دو دسته زیستگاهها را زیستگاههای آبی و زیستگاههای خشکی تشکیل می‌دهند. این دو زیستگاه از استوا تا قطب و از چند هزار متر زیر سطح اقیانوس تا چند هزار متر بالای آن ادامه دارد.

محیطهای آبی به دو بخش اکوسیستم آب شیرین و اکوسیستم دریایی تقسیم می‌شوند. اکوسیستم‌های خشکی عموما بر پایه نوع و رستنی غالب در منطقه ، یعنی علف ، بوته و درخت از هم متمایز می‌شوند. اکوسیستمهای اصلی خشکی ، "بیوم" نامیده می‌شوند. تمامی اکوسیستم‌ها چه خشکی و چه آبی از اجتماعات زیستی ، تشکیل شده اند که در مراحل گوناگونی از رشد قرار دارند و هر یک فرایندی کم و بیش منظم را به سوی یک مرحله نهایی خود دوام که اوج اجتماع زیستی (Climax Community) است، می‌پیمایند. ...

...

انواع تپه ها

كاربرد تصاویر ماهواره ای لندست از فضا و عكس های هوایی و عكس های زمینی نشان می دهد كه بیابان های موجود در دنیا افزایش یافته است. این عكس ها پنج نوع اساسی از تلماسه ها را مشخص می سازد: هلالی، طوای، ستاره ای، شلجمی و سهمی.

عمومی ترین نوع این تلماسه ها، تلماسه های هلالی هستند كه روی زمین و مریخ تشكیل می شوند. تلماسه های هلالی معمولاً عرض هایی پهن تر از طولشان دارند . سمت پر شیب آنها در دامنه ی مقعر تپه قرار می گیرد . این تپه ها تحت شرایطی كه باد تنها از یك سمت بوزد، تشكیل می شوند. چنین تلماسه هایی را نیز به عنوان برخان یا تپه های متقاطع می شناسند. برخی ازتلماسه های هلالی سریع تر از انواع دیگر ‏تلماسه ها، روی سطح بیابان حركت می كنند . گروهی از این ‏تپه ها بیش از 100 متر در سال های 1954 و 1955 ، در ناینگشا[3] ی چین حركت كردند. مشابه چنین سرعت هایی را در صحرای غربی مصر محاسبه كرده اند. بزرگترین ‏تپه های هلالی روی زمین در بیابان تكله مكان چین قرار دارند؛ این ‏تپه ها بر حسب پهنای تاج ، میانگین تاجی بیش از 3 كیلومتر را دارند.

دانلود مقاله بیابان و کویر (تپه ها، لوت، دشت خور)


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
مقاله بیابان و کویر (تپه ها، لوت، دشت خور) ,

تاريخ : 6 آبان 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : مهدی | بازدید : <-PostHit->
دانلود پاورپوینت انواع نقش های حسابرسی

دانلود پاورپوینت ارائه کلاسی با عنوان انواع نقشهای حسابرسی در حجم 22 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل ویژه ارائه کلاسی درس حسابداری مدیریت رشته های حسابداری و مدیریت

دانلود دانلود پاورپوینت انواع نقش های حسابرسی

دانلود پاورپوینت ارائه کلاسی درس حسابرسی با عنوان انواع نقشهای حسابرسی
دانلود پاورپوینت انواع نقش های حسابرسی
نقشهای حسابرسی
نقش عام اجتماعی رسیدگی و حسابرسی
نقش خاص اجتماعی حسابرسی
حاکمیت شرکتی
تعریف حاکمیت شرکتی
چارچوب نظریه حاکمیت شرکتی
تئوری نمایندگی
تئوری هزینه معاملات
تئوری ذی نفعان
تفاوت بین تئوری نمایندگی و تئوری هزینه معاملات
دسته بندی حسابداری
فرمت فایل pptx
حجم فایل 419 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 22

عنوان: دانلود پاورپوینت انواع نقش های حسابرسی

فرمت: پاورپوینت (قابل ویرایش)

تعداد اسلاید: 22 اسلاید

دسته: حسابداری- مدیریت (ویژه ارائه کلاسی درس حسابداری مدیریت)

این فایل در زمینه انواع نقشهای حسابرسیمی باشد که در حجم 22 اسلاید همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان سمینار درس حسابداری مدیریت رشته های حسابداری و مدیریت مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد:

نقشهای حسابرسی

نقش عام اجتماعی رسیدگی و حسابرسی

نقش خاص اجتماعی حسابرسی

حاکمیت شرکتی

تعریف حاکمیت شرکتی

چارچوب نظریه حاکمیت شرکتی

تئوری نمایندگی

تئوری هزینه معاملات

تئوری ذی نفعان

تفاوت بین تئوری نمایندگی و تئوری هزینه معاملات

نیاز به تلفیق تئوری ذی نفعان و تئوری نمایندگی

قدرت و نقش اجتماعی حسابرسی

نقش اقتصادی رسیدگی به طور عام

نقش اقتصادی خاص حسابرسی

تقریر ادبیات نقش اقتصادی حسابرسی

نفع شخصی اقتصادی و تمایل به حسابرسی

نقش روانشناسی رسیدگی و حسابرسی

حسابداری سحر آمیز و تشریفات آن

نقش روانی فرآیند رسیدگی تأیید و حسابرسی

نقش بیمه سیاسی حسابرسی

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی, املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.

دانلود دانلود پاورپوینت انواع نقش های حسابرسی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود پاورپوینت انواع نقش های حسابرسی ,

تاريخ : 6 آبان 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : مهدی | بازدید : <-PostHit->
دانلود پاورپوینت حسابرسی عملیاتی

دانلود پاورپوینت ارائه کلاسی با عنوان حسابرسی عملیاتی در حجم 40 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل ویژه ارائه کلاسی درس حسابداری مدیریت رشته های حسابداری و مدیریت

دانلود دانلود پاورپوینت حسابرسی عملیاتی

دانلود پاورپوینت ارائه کلاسی با عنوان حسابرسی عملیاتی
دانلود پاورپوینت حسابرسی عملیاتی
شکل گیری حسابرسی داخلی
حسابرسی عملیاتی شکل پیشرفته حسابرسی داخلی
دلایل پیدایش حسابرسی عملیاتی
پیشینه حسابرسی عملیاتی
تعریف حسابرسی 
انواع حسابرسی
تعاریف حسابرسی عملیاتی
حسابرسی عملیاتی
اهداف عمومی حسابرسی عملیاتی
اهداف حسابرسی عملیاتی
انواع حسابرسی ع
دسته بندی حسابداری
فرمت فایل pptx
حجم فایل 444 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 40

عنوان: دانلود پاورپوینت حسابرسی عملیاتی

دسته: حسابداری- مدیریت (ویژه ارائه کلاسی درس حسابداری مدیریت)

فرمت: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 40 اسلاید

این فایل در زمینه حسابرسی عملیاتیمی باشد که در حجم 40 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان سمینار درس حسابداری مدیریت رشته های حسابداری و مدیریت مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد:

شکل گیری حسابرسی داخلی

حسابرسی عملیاتی شکل پیشرفته حسابرسی داخلی

دلایل پیدایش حسابرسی عملیاتی

پیشینه حسابرسی عملیاتی

تعریف حسابرسی

انواع حسابرسی

تعاریف حسابرسی عملیاتی

حسابرسی عملیاتی

اهداف عمومی حسابرسی عملیاتی

اهداف حسابرسی عملیاتی

انواع حسابرسی عملیاتی

مقایسه حسابرسی مالی و حسابرسی عملیاتی

اجزای اصلی حسابرسی عملیاتی

مراحل انجام حسابرسی عملیاتی

اجرای عملیات حسابرسی

گزارشگری

چالش های حسابرسی عملیاتی

چالشهای وضعیت عمومی حسابرسان

چالشهای مراحل انجام حسابرسی

حسابرسی عملیاتی در اقتصاد کشورها

افزایش نیاز به حسابرسی عملیاتی

منابع

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی, املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.

 

دانلود دانلود پاورپوینت حسابرسی عملیاتی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود پاورپوینت حسابرسی عملیاتی ,

تاريخ : 6 آبان 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : مهدی | بازدید : <-PostHit->
دانلود پاورپوینت کنترل بودجه و آشنایی با حسابداری بودجه ای

دانلود پاورپوینت ارائه کلاسی با عنوان کنترل بودجه و آشنایی با حسابداری بودجه ای در حجم 49 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل ویژه ارائه کلاسی درس حسابداری دولتی رشته حسابداری

دانلود دانلود پاورپوینت کنترل بودجه و آشنایی با حسابداری بودجه ای

دانلود پاورپوینت کنترل بودجه و آشنایی با حسابداری بودجه ای
تعریف بودجه
اجزای بودجه 
تاریخچه بودجه در ایران
اصول بودجه
چهارده اصل بودجه 
اصل سالانه بودن بودجه
اصل تقدم درآمد بر هزینه 
اصل تعادل بودجه
اصل پیش بینی و تقدم 
اصل وحدت بودجه
اصل تمرکز عایدات
اصل کاملیت یا جامعیت بودجه
اصل شاملیت یا تفصیل بودجه
اصل تخصص و عدم تخصیص بودجه
اص
دسته بندی حسابداری
فرمت فایل pptx
حجم فایل 425 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 49

عنوان: دانلود پاورپوینت کنترل بودجه و آشنایی با حسابداری بودجه ای

دسته: حسابداری (ویژه ارائه کلاسی درس حسابداری دولتی)

فرمت: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 49 اسلاید

این فایل در زمینه "کنترل بودجه و آشنایی باحسابداری بودجه ای"می باشد که در حجم 49 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل با فرمت پاورپوینت تهیه شده است که می تواند به عنوان سمینار درس حسابداری دولتی رشته حسابداری مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد:

تعریف بودجه

اجزای بودجه

تاریخچه بودجه در ایران

اصول بودجه

چهارده اصل بودجه

اصل سالانه بودن بودجه

اصل تقدم درآمد بر هزینه

اصل تعادل بودجه

اصل پیش بینی و تقدم

اصل وحدت بودجه

اصل تمرکز عایدات

اصل کاملیت یا جامعیت بودجه

اصل شاملیت یا تفصیل بودجه

اصل تخصص و عدم تخصیص بودجه

اصل انعطاف پذیری بودجه

اصل تحدیدی بودن بودجه

اصل تخمینی بودن در آمدها

اصل تنظیم بودجه بر مبنای عملیات

اصل تفکیک هزینه مستمر از غیر مستم

مراحل بودجه

مقایسه تصویب بودجه و سایر قوانین

مراحل تفضیلی اجرای بودجه

مراحل نظارت بر اجرای بودجه

طبقه بندی بودجه

طبقه بندی درآمدها

طبقه بندی هزینه ها

حسابداری بودجه ای

نحوه ثبت حسابهای بودجه ای 

حساب اعتبارات مصوب

کسری و مازاد بودجه

نحوه ثبت تغیرات بودجه

تخصیص اعتبار

ثبت اعتبارات تخصیص یافته

بستن حسابهای بودجه ای

حسابداری بودجه ای در دستگاههای دولتی

بستن و انتقال و افتتاح حسابهای بودجه ای

گزارشهای بودجه ای

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی, املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.

دانلود دانلود پاورپوینت کنترل بودجه و آشنایی با حسابداری بودجه ای


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود پاورپوینت کنترل بودجه و آشنایی با حسابداری بودجه ای ,

تاريخ : 6 آبان 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : مهدی | بازدید : <-PostHit->
دانلود پاورپوینت کلیات و مبانی حسابداری دولتی

دانلود پاورپوینت ارائه کلاسی با عنوان کلیات و مبانی حسابداری دولتی در حجم 37 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل ویژه ارائه کلاسی درس حسابداری دولتی رشته حسابداری

دانلود دانلود پاورپوینت کلیات و مبانی حسابداری دولتی

دانلود پاورپوینت کلیات و مبانی حسابداری دولتی
تفاوت سازمان های بازرگانی با سازمان های دولتی و غیر انتفاعی
موارد تشابه سازمان های بازرگانی با سازمان های دولتی و غیر انتفاعی
تعریف حسابداری دولتی
مقایسه حسابداری دولتی و حسابداری بازرگانی
استفاده کنندگان از اطلاعات حسابداری دولتی
مبانی حسابداری
مبنای نقدی ( نقدی کامل )
مبنای نقدی تعدیل شده
مق
دسته بندی حسابداری
فرمت فایل pptx
حجم فایل 428 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 37

عنوان: دانلود پاورپوینت کلیات و مبانی حسابداری دولتی

دسته: حسابداری (ویژه ارائه کلاسی درس حسابداری دولتی)

فرمت: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 37 اسلاید

این فایل در زمینه کلیات و مبانی حسابداری دولتیمی باشد که در حجم 37 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان سمینار درس حسابداری دولتی رشته حسابداری مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد:

مقدمه

تفاوت سازمان های بازرگانی با سازمان های دولتی و غیر انتفاعی

موارد تشابه سازمان های بازرگانی با سازمان های دولتی و غیر انتفاعی

تعریف حسابداری دولتی

مقایسه حسابداری دولتی و حسابداری بازرگانی

استفاده کنندگان از اطلاعات حسابداری دولتی

مبانی حسابداری

مبنای نقدی ( نقدی کامل )

مبنای نقدی تعدیل شده

مقایسه حسابداری دولتی و حسابداری بازرگانی

مبنای تعهدی کامل

مبنای نیمه تعهدی

مبنای تعهدی تعدیل شده

ثبت حسابداری رویدادهای مالی مرتبط با هزینه ها در مبنای مختلف حسابداری

ثبت حسابداری رویدادهای مالی مرتبط با درآمد در مبنای مختلف حسابداری

نکاتی درباره تعیین درآمد و هزینه در مبنای نقدی و تعهدی ( تبدیل مبنای تعهدی به نقدی یا بالعکس)

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی, املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.

دانلود دانلود پاورپوینت کلیات و مبانی حسابداری دولتی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود پاورپوینت کلیات و مبانی حسابداری دولتی ,

تاريخ : 6 آبان 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : مهدی | بازدید : <-PostHit->
دانلود پاورپوینت عملیات حسابداری خزانه داری کل

دانلود پاورپوینت ارائه کلاسی با عنوان عملیات حسابداری خزانه داری کل در حجم 33 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل ویژه ارائه کلاسی درس حسابداری دولتی رشته حسابداری

دانلود دانلود پاورپوینت عملیات حسابداری خزانه داری کل

دانلود پاورپوینت عملیات حسابداری خزانه داری کل
حساب های بانکی دولتی 
حسابهای بدون حق برداشت (بانک های دریافت یا تمرکز)
 حساب های با حق برداشت(بانک های پرداخت)
حساب های (بانکی) دریافت  و پرداخت
منابع مالی خزانه
وجوه دولتی
وجوه امانی 
استقراض(وام)
انواع حساب های مستقل در خزانه
حساب های خزانه  مستقل
حساب مستقل وجوه عمومی خزانه داری کل
چرخ
دسته بندی حسابداری
فرمت فایل pptx
حجم فایل 411 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 33

عنوان: دانلود پاورپوینت عملیات حسابداری خزانه داری کل

دسته: حسابداری (ویژه ارائه کلاسی درس حسابداری دولتی)

فرمت: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 33 اسلاید

این فایل در زمینه " عملیات حسابداری خزانه داری کل"می باشد که در حجم 33 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل با فرمت پاورپوینت تهیه شده است که می تواند به عنوان سمینار درس حسابداری دولتی رشته حسابداری مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد:

مقدمه

حساب های بانکی دولتی

حسابهای بدون حق برداشت (بانک های دریافت یا تمرکز)

- حساب های با حق برداشت(بانک های پرداخت)

حساب های (بانکی) دریافت  و پرداخت

منابع مالی خزانه

وجوه دولتی

وجوه امانی

استقراض(وام)

انواع حساب های مستقل در خزانه

حساب های خزانه  مستقل

حساب مستقل وجوه عمومی خزانه داری کل

چرخه حسابداری

دریافت تنخواه گردان خزانه

وصول درآمدها و سایر دریافت ها

تسویه تنخواه گردان حسابداری

تسویه تنخواه گردان خزانه

بستن حساب ها در پایان سالی مالی

صورت های مالی حساب های مستقل

صورت تغییرات در مازاد

صورت عملکرد بودجه سالانه حساب مستقل

چرخه حسابداری حساب مستقل وجوه اختصاصی

ثبت بستن حساب ها

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی, املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.

 

دانلود دانلود پاورپوینت عملیات حسابداری خزانه داری کل


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود پاورپوینت عملیات حسابداری خزانه داری کل ,

تاريخ : 6 آبان 1395 | <-PostTime-> | نویسنده : مهدی | بازدید : <-PostHit->
دانلود پاورپوینت اصول بنیادی حسابداری دولتی

دانلود پاورپوینت ارائه کلاسی با عنوان اصول بنیادی حسابداری دولتی در حجم 23 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل ویژه ارائه کلاسی درس حسابداری دولتی رشته حسابداری

دانلود دانلود پاورپوینت اصول بنیادی حسابداری دولتی

دانلود پاورپوینت اصول بنیادی حسابداری دولتی
تعریف اصول بنیادی حسابداری دولتی 
هیات تدوین استانداردهای حسابداری دولتی
(GASB)اصول حسابداری دولتی براساس بیانیه 34 
اصل قابلیت های حسابداری و گزارشگری مالی  
اصل لزوم نگهداری حساب های مستقل
انواع حسابهای مستقلدر حسابداری دولتی
حساب مستقل وجوه دولتی
حساب های مستقل برای وجوه دولتی
حسابهای مستقل ب
دسته بندی حسابداری
فرمت فایل pptx
حجم فایل 421 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 23

عنوان: دانلود پاورپوینت اصول بنیادی حسابداری دولتی

دسته: حسابداری (ویژه ارائه کلاسی درس حسابداری دولتی)

فرمت: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 23 اسلاید

این فایل در زمینه "اصول بنیادی حسابداری دولتی" می باشد که در حجم 23 اسلاید همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان سمینار درس حسابداری دولتی رشته حسابداری مورد استفاده قرار گیرد. بخشهای عمده این فایل شامل موارد زیر می باشد:

تعریف اصول بنیادی حسابداری دولتی

هیات تدوین استانداردهای حسابداری دولتی

(GASB)اصول حسابداری دولتی براساس بیانیه 34

اصل قابلیت های حسابداری و گزارشگری مالی 

اصل لزوم نگهداری حساب های مستقل

انواع حسابهای مستقلدر حسابداری دولتی

حساب مستقل وجوه دولتی

حساب های مستقل برای وجوه دولتی

حسابهای مستقل برای وجوه سرمایه ای

حسابهای مستقل برای وجوه امانی

طبقه بندی حسابهای مستقل در ایران
حسابهای مستقل در خزانه داری کل

حساب مستقل در دستگاههای دولتی

نکاتی درباره حسابهای مستقل

گزارشگری دارایی سرمایه ای

اصل گزارشگری بدهی های بلند مدت

اصل معیار اندازه گیری و مبنای حسابداری صورتهای مالی جامع دولت

اصل لزوم بودجه بندی و کنترل بودجه

اصل تقدم تامین اعتبار به ایجاد تعهد

اصل طبقه بندی حساب وجوه انتقالی ، درآمد،مخارجو هزینه

گروه حساب ها در حسابداری دولتی

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و به راحتی می توان قالب آن را به مورد دلخواه تغییر داد و در تهیه آن کلیه اصول نگارشی, املایی و چیدمان و جمله بندی رعایت گردیده است.

دانلود دانلود پاورپوینت اصول بنیادی حسابداری دولتی


ادامه ي مطلب

امتیاز :


طبقه بندی: ،
دانلود پاورپوینت اصول بنیادی حسابداری دولتی ,

<-BloTitle->
<-BloText->